Něco málo o mé osobě

Jmenuji se Monika Šimůnková, jsem matkou dvou dětí a jako každý, i já mám svůj příběh.

 

Můj příběh
  • Před deseti lety mě byla diagnostikovaná nemoc revmatoidní artritida. Potýkala jsem se s velkými bolestmi kloubů, které jsem tišila předepsanými léky. Medikace však měla mnoho vedlejších účinků a jako člověk inklinující k přírodě a přírodním produktům jsem se s tím těžce smiřovala.

  • Začala jsem tedy hledat alternativní řešení nejprve v bylinách dostupných v prostředí české přírody a později jsem se seznámila i s produkty z tibetských a čínských bylin. Užíváním těchto bylin jsem se mohla opět vrátit k mému nejoblíbenějšímu sportu tancování.

    V posledních dvou letech používám k upevnění a regeneraci svého zdraví rovněž masážní přístroje společnosti Tiens, které úžasně regenerují nejen tělo, ale i duši. Protože si již neumím představit svůj život bez těchto přístrojů, které mě tak pomáhají se udržovat v kondici, rozhodla jsem se ve svém studiu poskytovat služby prostřednictvím masáží těmito přístroji.

    Jsem držitelkou osvědčení o proškolení zaměřeném na přístroje TIENS přímo u distributora této techniky. K otázce fundovanosti mé osoby k ručním masážím sděluji, že jsem držitelkou osvědčení o získání profesní kvalifikace SPORTOVNÍ MASÁŽ 69-037-M pro povolání MASÉR.

  • Určitě mě dají všechny ženy za pravdu, že péče o děti, o domácnost, atd. je velmi náročná a vyčerpávající. Najít si pak během týdne čas pro sebe je mnohdy nadlidský úkol. Z vlastní zkušenosti vím, jak těžké je vše skloubit, a proto svým klientkám nabízím termíny masáží i o víkendech případně i ve večerních hodinách. Nejúžasnější je život prožívat naplno a nejenom pouze přežívat.